Kuru Temizleme

Her geçen gün Hizmet kalitesini arttırıp ilk günkü heyecanla, son sistem makinalarımızla değerli Halkımızın Hizmetine devam ediyoruz.
Kafadar Temizlik

Elazığ Kuru Temizleme

Müşterilerimiz, onların ihtiyaçlarını anlayarak sunduğumuz profesyonel kuru temizleme Elazığ Kuru Temizleme servisimizin kıyafetlerini özenle ve çevre dostu yöntemler kullanarak temizleyeceğinden emin olabilirler. yılında kurulan ve bugün alanında yetkin bir hale gelen çamaşırhane servislerinden biri olarak müşterilerimize en iyi kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz. Yüksek verimli çalışanlarımız, Deri ceket kuru temizlemede kullandığımız son teknoloji ürünü makineler ve çevre dostu temizleyiciler sayesinde sunduğumuz hizmet beklentilerinizi karşılayacaktır. Lekeler ve hassas kumaşlar söz konusu olduğunda çözümlerimiz sınırsızdır. Ayrıca, yerel ve ulusal düzenlemelere ve çevre güvenliği kurallarına uyarak kuru temizlemede yüksek standartları her zaman koruma hedefindeyiz.

Yün veya ipek gibi kolayca küçülen ve zarar gören narin veya pahalı ürünler için daha güvenli bir temizleme seçeneğidir. temizleme normal yıkamadan farklıdır; giysileri “perc” denilen sıvı bir kimyasal ile susuz temizleme prosedürüne temizleme denir. Giysiler bu sıvının içerisine daldırılarak temizlenir. “Kuru” kelimesine rağmen, kuru temizleme ıslaktır, su ile yıkamadan farkı su yerine özel bir çözücü kullanılmasıdır çünkü su, yün gibi hassas malzemelerin zarar görmesine neden olabilir.

Kişiselleştirilmiş Müşteri Deneyimi Ve Uzman Kadro

Kıyafetiniz kişiliğinizi yansıtır. Kıyafetlerinizin sizin bir parçanız olduğunu ve manevi değerlerinin son derece yüksek olabileceğini biliyoruz. Uzman kadromuz giysilerinize, kendi giysilerini temizliyormuş gibi özenle ilgilenen ve bu konuda iyi eğitimli kişilerden oluşuyor. Kumaş bakımı, leke, kir ve terzilik hizmetleri konusunda profesyonel ekibimiz kurutemizleme servisimizde sizleri bekliyor.

En İyi Makineleri Ve Temizleyicileri Kullanıyoruz

Son teknoloji ürünü Dry Cleaning makinelerine kıyafetlerinizi yerleştirmeden önce onları mutlaka renklerine göre ayırıyoruz: beyazlar beyazlarla, renkliler renklilerle.

Tüm kumaşları hassas yıkamada temizliyoruz ve daima düşük / orta sıcaklıkta kurutuyoruz.

Abiye Kuru temizleme esnasında beyazlarınız için klor ve fosfat içermeyen özel beyazlatıcılar, kumaşa zarar vermeden üstün temizlik performansı gösteren deterjanlar ve son derece hassas yumuşatıcılar kullanarak kıyafetlerinizin canlı, parlak ve yumuşak olmasını sağlıyoruz.

Özel talimatlarınızı siparişinize not etmeniz yeterli: İsteklerinizi harfiyen yerine getiriyoruz.
Bir kuru temizleme Elazığ servisi olarak doğayı korumaya önem veriyor, toplama ve teslimat servisimiz için yeniden kullanılabilir çamaşır torbaları kullanıyoruz.

Neden kuru temizleme işlemi uygulamalıyım?

Gelinlikler, özel günlerimizde tercih ettiğimiz, belki sadece bir kere giyebileceğimiz bir kıyafet türü olarak ele alınabilir ancak geçmişe dönüp baktığımızda, anılarımızı canlandıracak değerli parçalardan biridir. Bu nedenle, anılarımızı değerli yapan parçalara da gerekli bakımı yapmalıyız. Tabii profesyonel bir hizmet ile. Gelinlikler, giyildiği günden itibaren etek uçlarına bulaşan çamur gibi kirlenmeler veya dikkatsizlikten kaynaklı derinlere işleyen lekeler gibi pek çok deforme yaşayabilir. Bulaşan bu lekeler, kesinlikle kişisel olarak temizlenmemeli çünkü kumaşları gereği çok hassas yapıda olan gelinlikler, yanlış uygulama sonrası zarar görebilir. Burada devreye giren Temizyana, tamamen gelinlik kumaşlarına uygun Gelinlik Yıkama işlemi gerçekleştiriyor. Yani, kumaşların hassasiyetine göre cihazların derecesini ayarlıyor ve gelinliğiniz hiçbir hasar görmeden, sizlere teslim ediliyor.