Çalışma Saatlerimiz8:00-19:00

Hizmetlerimiz

kafadar-hali-yikama (4)

Halı Yıkama

* Halılarınız tam otomatik makinalarda hijyenik ortamda el değmeden yıkanır.
* Kurutma Makinalarında iyice sıkılır.
* Güneş görmeyen yerde asılarak kurumaya bırakılır.
* El dokuma ve step halılarınız itinalı ve garantili bir biçimde yıkanır.
* Parfümlü ve poşetli biçimde size teslim edilir.

kafadar-hali-yikama (2)

Kuru Temizleme

Kafadar Temizlik firması olarak ücretsiz servisimiz ile yerinde aldığımız elbiselerinizin kuru temizlemesini yapıp tekrar adresinize getiriyoruz.
Ayrıca Çamaşır yıkama ve ütü hizmeti de vermekteyiz. Ücretsiz servisimiz ile eviniz veya işyerinizden aldığımız kıyafet ev tekstili nevresim, perde vb. Gibi ürünlerinizi ütülenmiş askıda poşetlenmiş olarak adresinize getiriyoruz.

camasir-yikama

Çamaşır Yıkama Ve Ütü

10 Parça ve üzeri ürünleriniz için ücretsiz servis.
Çamaşır yıkama ve ütü hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz servisimiz ile eviniz veya işyerinizden aldığımız kıyafet ev tekstili nevresim, perde vb. Gibi ürünlerinizi ütülenmiş askıda poşetlenmiş olarak adresinize getiriyoruz.
Kafadar Temizlik, Elazığ’da lider firmalardan biridir. Tüm hizmetlerimiz uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantilidir.

Young Male Worker Cleaning Sofa With Vacuum Cleaner

Yerinde Koltuk ve Halı Yıkama

* Halı ve Koltuklarınız Son Sistem Makinalarımızda özel hazırlanmış temizlik ilaçlarımızla sorunsuz bir şekilde yıkanır..
* Koltuklar yıkama işlemine girmeden önce lekeleri tespit edilir ve lekeler üzerinde çalışılır. Sanayi tipi vakum makinesiyle koltuklar vakumlanarak tozlardan arındırılır.
* Tozlarından arındırılan koltuk özel leke çıkarıcı karışımları ve şampuanları kullanılarak köpüklenir. Köpüklenen koltuk kiri ve lekesinden arındırılana kadar temizlenir.
* Köpüklenerek lekelerinden arındırılan koltuk tekrar sanayi tipi vakum makinesiyle vakumlanarak köpüğü alınır. Temizliği tamamlanan koltuk son olarak parfümlenir ve havalandırılarak kurumaya bırakılır.
* Koltuk takımlarınız yıkandıktan sonra kuruma süresi koltuğun kumaş çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bazı koltukların tamamen kuruma süresi 3-4 saat, bazılarının ise 10-12 saat arasıdır.

stor-perde-2

Perde ve Stor Perde Yıkama

* Stor perdeleriniz son sistem buharlı makinalarımızda temizlenir.
* Hijyen kurallarına uygun şekilde teslim edilir.
* Tül Perdeleriniz leke tespiti yapıldıktan sonra yıkanır, Ütülenir ve ambalajlı bir şekilde teslim edilir.

battaniye-hali-yikama

Battaniye – Yorgan Yıkama

Sizde yorganların içine sinen kirlerden kurtulmak isterseniz bizi aramanız yeterlidir. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetimiz sayesinde artık tertemiz ve bakterilerden arındırılmış yorganlarınızı gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.
Evinizde rahat ve temiz bir şekilde yıkayamıyor musunuz? Bütçenize uygun fiyatlar sayesinde artık yorganlarınızı yıkayarak ve en iyi şekilde kurutarak sizlere adresinize teslim ediyoruz. Firmamız sayesinde bakterilerden tamamen arınmış ve mis gibi kokan yorganlarınıza kavuşacaksınız.