Battaniye – Yorgan Yıkama

Sizde yorganların içine sinen kirlerden kurtulmak isterseniz bizi aramanız yeterlidir. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetimiz sayesinde artık tertemiz ve bakterilerden arındırılmış yorganlarınızı gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

Evinizde rahat ve temiz bir şekilde yıkayamıyor musunuz? Bütçenize uygun fiyatlar sayesinde artık yorganlarınızı yıkayarak ve en iyi şekilde kurutarak sizlere adresinize teslim ediyoruz. Firmamız sayesinde bakterilerden tamamen arınmış ve mis gibi kokan yorganlarınıza kavuşacaksınız. Yorgan lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.

Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel endüstriyel makineler kullanılmaktadır. Evinizden alınan yorgan ve battaniyeler tesisimizde sanayi tipi yıkama makinelerinde her bir defada tek bir yorgan yıkanmak sureti ile diğer yorganlarla karıştırmadan ayrı ayrı yıkanır ve temizlenir.

Yorganlar türüne göre programlanan makinelerimizde organik ve insan sağlığına zararsız temizlik ürünleri ile hijyenik bir şekilde yıkanır. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.

Yıkama işleminin de kendi arasında yün, pamuk, saten gibi çeşitlere ayrılır ve ayrı ayrı yıkama teknikler kullanılarak yıkanmaktadır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf Yorgan, Yün Yorgan nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır.

Bir işi yapmak isteyen yolunu, yapmak istemeyen bahanesini mutlaka bulur.
Kafadar Temizlik