Kurumsal

Her geçen gün Hizmet kalitesini arttırıp ilk günkü heyecanla, son sistem makinalarımızla değerli Halkımızın Hizmetine devam ediyoruz.
Kafadar Temizlik

Hakkımızda

Firmamız 1996 yılında Kuru Temizleme ile başlayıp ardından Çamaşırhane, Hizmet alımı İhale İşleri ve Müşterilerden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda Halı Temizleme sektörünün bu alanda profesyonel hizmetten yoksun olduğunu düşünerek, Tüm Halı grubunu kapsayan endüstriyel Halı Yıkama hizmetlerine başlamıştır.Kurulduğu tarihten beri Hizmette sunulabilecek en yüksek Kalitenin hedefinde olan Firmamız, bunun yanında stor ve zebra perde, koltuk, battaniye, yorgan ve çamaşır yıkama ile kısa zamanda Elazığ Halkının beğenisini kazanmıştır.Müşteri Memnuniyetini esas alıp bu alandaki boşluğu doldurarak Firmamız Sektördeki hak ettiği yerini almıştır.Her geçen gün Hizmet kalitesini arttırıp ilk günkü heyecanla, son sistem makinalarımızla değerli Halkımızın Hizmetine devam ediyoruz.

Kafadar Temizlik

Kalite Politikamız

Tecrübemizden aldığımız güç ile beklentilerinizi en kısa zamanda ve en üst düzeyde karşılamak, üstün kalitede, güvenilir hizmeti; arzu eden herkese en etkili şekilde sunmak.

Kafadar Temizlik

Vizyonumuz

Yüksek hizmet kalitemizi standart halde sürdürmek, İlimizin en büyük değil en iyi Halı Yıkama ve Kuru Temizleme Firması olmak. Aranan Temizliği, Hijyenik ortamlarda Dezenfekte ederek sunmak.
Kafadar Temizlik

Misyonumuz

Sağlıklı, Temiz, Hijyenik ortamlar yaratmak, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan; kaliteli, güvenilir hizmet arayan tüm Müşterinin faydalanmasını sağlamak.